»   pyrmo dinitrol
    »   polytop
    »   equalizer

Akcija! Nuolaidos!
Apie mus
  Skirtingų prekių viso: 0
  Viso prekių krepšelyje: 0
  IŠ VISO: 0 €
  » žiūrėti krepšelį

  UAB 'MAKVIS',
  Dariaus ir Girėno g. 40-101,
  LT-02189 Vilnius, Lietuva

  Tel. (8-5) 239 59 16,
  Faks. (8-5) 239 59 17
 
 
Glaistai >> tepami
» grįžti į prekių sąrašą


DINITROL 6010 Pyrmoplast Super Soft (kartridžas) dvikomponentis poliesterinis minkštas glaistas, tiksliam kontūro užpildymui. Šviesiai pilkas. Lengvai šlifuojasi jau po 20-25 min.
talpa: 3 kg
kaina be PVM: 14.97 €


 įdėti į krepšelį:
   

Prekės aprašymas:
» atsisiųsti saugos duomenų lapą (pdf)
» atsisiųsti prekės aprašymą (doc)

 

                                         DINITROL® 6010 PYRMOPLAST SUPER SOFT

   DINITROL® 6010 PYRMOPLAST SUPER SOFT dviejų komponentų poliuretano glaistas, skirtas užpildyti ir užlyginti įlenkimus automobilio kėbulo paviršiuje ar ant gaminių iš metalo, išlyginti nelygumus betone, mūre ar ant medžio paviršiaus.
   Įlenkimai ar įdubos iki 10 mm gylio gali būti lengvai užlyginti ant vertikalių paviršių vienu kartu. Glaistas DINITROL® 6010 PYRMOPLAST SUPER SOFT gerai sukimba beveik su visais paviršiais – plienas, gruntai, 2 komponentų glaistai ir pašiauštas dažų paviršius.
   DINITROL® 6010 PYRMOPLAST SUPER SOFT netinka naudoti ant metalo, dažyto termoplastiniais dažais, nes tada gali atsirasti įtrūkimų bei blogėja sukibimas. Su aliuminiu ar jo lydiniais rekomenduojama atlikti eksperimentą, nes priklausomai nuo sudėties gali būti geras arba blogas sukibimas. 
    Glaistomas paviršius turi būti švarus, be tepalo, riebalų, dulkių ir rūdžių. Dažų paviršius turi būti pašiurkštintas iki matinio. Glaistas geriau sukimba su švariu metalu, jei jo paviršius pašlifuotas. 
    Glaistą DINITROL® 6010 PYRMOPLAST SUPER SOFT kruopščiai sumaišyti su 2-3% kietiklio pastos. Glaistą sunaudoti reikia per 5-6 min. priklausomai nuo temperatūros ir kietiklio kiekio. Maišyti tik tokį glaisto kiekį, kiek gali būti sunaudotas per 5-6 min. Priklausomai nuo paviršiaus profilio, galima vienu etapu pasiekti glaisto storį iki 10 mm. Kai reikia storesnių sluoksnių, būtina glaistyti keliais etapais, būtinai leidžiant pilnai sukietėti kiekvienam sluoksniui, prieš tepant kitą sluoksnį. Maždaug po 20 min. glaistas pilnai sukietėja ir jį galima šlifuoti. Šlifavimo metu atsivėrusios poros gali būti užpildytos, užglaistytos su smulkiagrūdžiu glaistu arba purškiamu glaistu.
Norint pilnai išvengti dažų išblukimo, kas gali atsitikti su kai kuriais dažais, užpildytas paviršius turi būti izoliuotas su izoliuojančiu laku arba nešlifuojamu užpildu.
Kai glaistomas naujai suvirintos vietos, yra labai svarbu, kad iš antros pusės suvirintos plieno lakšto vietos būtų tinkamai apsaugotos nuo korozijos – naudojant hermetiką arba tiksotropinę antikorozinę medžiagą. Tinkamai neapsaugojus nuo korozijos tokios suvirintos ir užglaistytos vietos, drėgmė pateks tarp suvirintų detalių, prasidės korozija ir ant dažų paviršiaus gali atsirasti pūslės ar įtrūkimai.
Glaistant medžio paviršių, pavyzdžiui, skyles, atsiradusias iškritus šakoms, būtina aplink skylę pašalinti dažus. Kai medis impregnuotas, būtina atlikti sukibimo testą, nes jei medžio apsaugos priemonė buvo aliejaus pagrindu, gali būti blogas sukibimas su glaistu.

Pagrindas: Neprisotintas poliesteris
Spalva: Šviesiai pilka
Kietiklio tipas: 50% benzoilo peroksido pasta, raudona
Tankis: 1,79 g/ml
Stireno kiekis: 14,9%
Būvis: Tiršta pasta
Panaudojimo laikas: 5 minutės kambario temperatūroje
Šlifavimas: ~ po 25 min. kambario temperatūroje galima šlifuoti 80 popieriumi
Saugojimas: geriausiai 15-20C, min 12 mėn.
Pliūpsnio temperatūra: +34C
Gamintojas: DINOL GmbH, Vokietija
Importuotojas: UAB “MAKVIS”, Vilnius, tel. 239 59 16